صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما

ارک نوین

تدبیر مهندسی ،  تداوم کارایی
گالوانیزه گرم ارک نوین

کارخانه گالوانيزه گرم ارك نوين فعاليت مستقل خود را از سال 1380 تحت عنوان مجموعه گالوانيزه گرم گالوپ درشهرك صنعتي علم وصنعت، واقع در جاده ساوه و در فضايي  به مساحت  750 مترمربع، آغاز نمود. فعاليت  اين مجموعه، در سال های اولیه تأسیس، به گالوانيزه گرم انواع محدودی از قطعات، مانند سيني كابل، نردبان، راك تسمه و …، اختصاص داشت. با گذشت زمان و توسعه فعالیت ها،  به دليل محدودیت های زیست محیطی و  به منظور گسترش دامنه توليد  و پاسخگويي به تقاضاي مشتريان، این مجموعه تأسیسات خود به شهرك صنعتي شمس آباد انتقال داد و با نام ارک نوین شروع به فعالیت نمود. بدین ترتیب امکان شكل گيري ايده ها و طرح هاي نوين در گالوانیزه گرم با مقیاس صنعتی، از جمله صنايع برق، نفت، گاز، مخابرات  و  پتروشيمي، نیز فراهم گردید.

از آغاز سال 1386، کارخانه ارک نوین به منظور پیشبرد هر چه کامل تر اهداف استراتژیک و مديريتی خود، در فضایی به مساحت 8000 مترمربع فعالیت می کند تا بتواند نیاز روزافزون صنایع به فرایند گالوانیزه گرم انواع قطعات سازه ای را نیز تأمین نماید.

در حال حاضر، تکنیک گالوانیزه گرم به روش غوطه وری در این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد که به عنوان متداول ترین فرایند گالوانيزه در  اروپا  و  اكثر نقاط  دنيا  شناخته می شود. این فرایند در مجموعه ارک نوین با استناد به استاندارد ملی و یا استانداردهای بین المللی، از جمله DIN، ISO، ASTM و BS، اجرا می گردد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محدوده فعالیت های کارخانه ارک نوین به صفحه پروژه های انجام شده/جاری وب سایت مراجعه فرمایید.

 

تیکت جدید